англійська онлайн

Погіршення зору – одна з головних сучасних проблем зі здоров’ям, яку спеціалісти спостерігають у пацієнтів будь-якого віку. Постійне використання гаджетів призводить до стрімкого порушення зорової функції. Турбота про здоров’я очей сьогодні є базовим та першочерговим завданням. Вітаміни для очей – це якісна підтримка зору. Їх призначають не лише з профілактичною метою, але і як важливий препарат для комплексної терапії. На сайті LadyPapers ви можете знайти більше корисних порад про здоров’я, правильне харчування та довголіття. Ми ж дамо підказки, які вітаміни необхідні для очей.

Вивчаємо склад

Різні властивості компонентів у складі вітамінних комплексів для очей дають можливість впливати на конкретні процеси в органах зору. Які елементи важливі в складі біодобавок для гостроти зору:

  • Вітаміни групи В. Вони відповідають за якісну іннервацію очних м’язів та прохідність нервового імпульсу. При дефіциті цих речовин знижується гострота зору, з’являється подвоєння в очах. І головне – очі швидко втомлюються навіть при нетривалій роботі з гаджетом.
  • Лютеїн – це речовина, що спрямована на профілактику старіння. Отже, захищає очі від вікових дегенеративних процесів. Завдяки лютеїну зір тривалий період, навіть у похилому віці, залишається чітким.
  • Зеаксантин – традиційно присутній у парі з лютеїном, оскільки підсилює його дію. Також зеаксантин є потужним антиоксидантом, тобто захищає клітини від окислення, швидкого руйнування та шкідливого впливу на свічення від моніторів.
  • Цинк – захисний елемент, забезпечує місцевий імунітет слизової. Важливий для людей, у яких частий кон’юнктивіт або синдром «сухого ока».
  • Бета-каротин є передвісником вітаміну А. Він відповідає за адекватну адаптацію ока до змін рівня освітлення. Завдяки бета-каротину очі швидко звикають до штучного світла, але також захищені від шкідливого ультрафіолету.
  • Омега-3 – це комплекс жирних кислот, які необхідні для якісних капілярів. Коли в тканинах очей відбувається повноцінне кровопостачання, клітини отримують живлення. У них не накопичуються продукти метаболізму, немає шкідливого окислення та старіння клітин.
  • Вітаміни С та А відносять до найпотужніших антиоксидантів. Це захист очей від раннього старіння та зниження гостроти зору.

Шукайте на сайті https://ladypapers.com/ більше порад щодо вибору корисних продуктів, вітамінів для здоров’я та краси.

Як довго можна приймати вітаміни для очей?

Найчастіше виробники передбачають курс тривалістю в 30 днів. Повторювати прийом можна з частотою 2-3 рази на рік. Оптимально – кожного сезону. Виробники також випускають БАДи з повільною дією та низькою концентрацією діючих речовин. Такі вітаміни п’ють не менше 60 днів, про що вказано в інструкцію до лікарського препарату.