Що приготувати восени: корисні цибульні млинці (цибульники)
Осінь – щедра пора. Це сезон максимально різноманіття в їжі. Навіть літо не порівняти з багатством української осені, тож варто використовувати цей період для оздоровлення та отримання користі від локальних продуктів. Лише те, що вирощено в нас, найкраще підходить для нашої системи травлення. Це так звана генетична пам’ять кишечнику, який найлегше засвоює знайомі йому продукти. Пропонуємо спробувати швидкі рецепти, які можна щодня готувати в осінній сезон. Цього разу – млинці з дуже доступних недорогих продуктів, які є в кожному регіоні.
Цибульні млинці – рецепт
На приготування страви вам потрібно мінімум компонентів та 15 хвилин часу. Ідеальне доповнення до вечері, яке сподобається і дітям, і дорослим.
Необхідні компоненти:
- 4 середні цибулини;
- 3 яйця;
- 3 ст.ложки сметани;
- 4 ст.ложки борошна;
- сіль, мелений чорний перець;
- 40 мл олії для смаження;
- свіжа або суха зелень для декору.
Як приготувати цибульники
Крок 1. Цибулю потрібно почистити та промити, потім нарізати дрібними кубиками. Чим краще подрібнити, чим швидше посмажаться млинці. Великі кубики залишаються хрумтявими та напівсирими, що подобається не всім. Якщо у вашій родині не полюбляють цибулю в чистому вигляді, то краще її не різати, а відразу ж змішати всі компоненти та подрібнити за допомогою блендера.
Крок 2. В окремій ємності необхідно змішати сметану, яйця, сіль із перцем. Збити до однорідної густої маси.
Крок 3. В яєчно-сметанну масу ввести заздалегідь підготовлену цибулю, додати все борошно.
Крок 4. Гарно розігріти сковорідку, змастити олією. Якщо ви нарізали цибулю кубиками, то викладайте млинці столовою ложкою, формуючи порційні цибульні оладки. Якщо є подрібнили всі інгредієнти в чаші блендера, то тісто можна наливати й пекти великі млинці.
Крок 5. Готову страву подавати до столу, посипавши свіжою чи сухою зеленню. Найкраще млинці з цибулі поєднуються із кропом та кінзою.
Із якими стравами поєднувати?
Цибульники доречно готувати на обід чи вечерю. Тож вони можуть доповнити будь-який базовий гарнір. Це може бути гречана каша, рис з овочами, кіноа тощо. У народі ці млинці ще називають “цибульні котлети”, отже, вони так само пасують до овочевих салатів, як і м’ясні страви.
До цибульників підходять різні соуси та заправки. Оптимально – це жирна домашня сметана, змішана з подрібненою зеленню. Також спробуйте домашній майонез чи тартар, соус на основі вершиків і грибів.