кондиціонер

Оздоблення перекриття натяжними полотнами – це швидкий, стильний та практичний підхід. Перед тим, як робити замовлення, власників помешкань цікавлять багато аспектів. Перш за все, це характеристики матеріалів, дизайн та те, у яку суму обійдеться бажана натяжна конструкція. На натяжні стелі ціна у Львові може істотно відрізнятися. Враховуючи розмаїття полотен, їх утилітарних та естетичних властивостей, конструктивних рішень, а також цінової політики компаній, з’ясувати, яка ж вартість буде оптимальною, буває складно. Щоб зорієнтуватися, скільки приблизно доведеться вкласти у стельове покриття, слід ознайомитися з основними факторами, що на це впливають.

Що відображається на вартості встановлення натяжних стель?

Скільки коштуватиме реалізація проєкту, залежить від таких чинників:

  • Матеріал. ПВХ-плівка обійдеться доступніше, ніж тканинні полотна. При цьому вона має переваги у вигляді захисту від затоплення зверху, широкого асортименту відтінків і фактур, пластичності, завдяки чому вдається створювати складні форми. Текстильні покриття дорожчі. Колірна палітра менша, за фактурою це буде лише матова стеля чи з легкими відблисками. Проте полотно можна перефарбовувати, а мікропори у структурі забезпечують хороший повітрообмін.
  • Колір та оформлення. Біла матова стеля плівки – найдоступніша, глянець та яскраві чи темні тони уже дорожчі. Додаткову оплату передбачає фотодрук – нанесення на поверхню матеріалу зображення, за побажаннями замовника.
  • Профіль. Багет може бути пластиковим чи виготовлятися з алюмінію. Пластикові варіанти бюджетні, ідеально підходять для нестандартних форм через свою гнучкість. Алюмінієвий багет дорожчий, і здатен витримувати високі навантаження, наприклад, від багаторівневої конструкції.

d1TCEZTxpuOno-eIvV0GLjN-a9tUCA2stMgjPuabfTpV1gS7dMtJCPMZ0ojGF8LbYZ16m3LeeTcskOrBM-ZhsxNZyd8NLzzpmHeo-GlJpq9RIOlgB3o7xVlLSM2QMyB2UaDZZREUjOJ4GtJmUiHJyJU

  • Освітлення та фурнітура. Це освітлювальні прилади й закладні елементи, світлодіодні стрічки та профіль для них.
  • Площа та особливості приміщення. Чим більша кімната, тим більше матеріалів і профілю потрібно використати, а також більше часу витратити треба буде монтажникам. Крім цього, якщо кімнаті багато кутів, треба обходити елементи комунікацій (труби й т.д.), це ускладнює роботу та вимагає спеціальної фурнітури.

Окремо варто розглянути такий фактор, як складність конструкції. Чим складнішу систему заплановано встановлювати, тим більше коштуватиме вона сама, адже знадобиться більше матеріалів, та її монтаж – часу на це необхідно витратити більше Та й професіоналізм, який необхідний для очікуваного результату, оцінюється відповідно.

Яка стеля найбільш бюджетна?

4P7hnGzQafA4itTGIS41vMP492MQ_e1E-qSfmnDdn0oq0D_XgHPfm7s4xx4MfHVUSV1TamydiSXWari-iip8bUS857yWULhEDBVi_J7Yfwv7Yw-5G5mPpkM1rpJ2Zyw2mZtXNLAJuxWHammwcj0VcOo

Якщо потрібно оформити стелю без значних витрат, рекомендується надати перевагу однотонному, бажано білому, полотну, без фотодруку. Як матеріал виготовлення підбирається плівка. При цьому це буде матова чи сатинова стеля, з одним ярусом. Як джерело світла доречна одна люстра. Щоб закрити щілину між стінами та перекриттям, використовується стельовий плінтус або заглушки, оскільки безщілинна технологія дорожча. Плюсом цього підходу є не тільки економія коштів, а й універсальність. Якісно встановлені натяжні покриття служать від 12 років, і, коли виникне бажання змінити шпалери або облаштування кімнати, лаконічна стеля без проблем впишеться в новий задум. Особливо це стосується білих полотен без блиску – вони є підхожою складовою для будь-якого стилю інтер’єру.