чорнобиль
Саймон – дружня лисиця, яка підходить до туристів у зоні відчуження і просить поїсти

 

“Я потрапив до своєрідного раю.” Фотограф Володимир Моґутін показав Чорнобиль таким, яким його не бачив ще ніхто.

Інфрачервоні фільтри відомі тим, що створюють дивовижний, дещо моторошний ефект на світлинах, незалежно від того, що ви фотографуєте. А якщо ви до того ж використовуєте їх у такому особливому місці як Чорнобиль, ваші знімки будуть ще більш вражаючими. Фотограф Володимир Міґутін зробив саме це під час своєї поїздки до покинутого українського міста, яке постраждало від ядерної катастрофи.

чорнобиль

“Це було спонтанним рішенням, – розповів Володимир. – Я народився в Білорусі в 1986 році (того ж року, коли відбулася Чорнобильська катастрофа). Коли мені було 5 років, моя сім’я покинула Радянський Союз. У мене яскраві спогади про раннє дитинство, тож мені захотілося відвідати деякі місця в Мінську, щоби побачити, як все змінилося з тих пір, зістрітися з кількома друзями, які там живуть. Саме тоді мені на думку спало відвідати Чорнобиль. Я шукав в інтернеті групи, які відвідують це місце і мають відповідну ліцензію. Мені вдалося знайти інструктора і групу з Білорусі, яка планувала поїздку найближчим часом”.​

чорнобиль

“Дуже важко описати атмосферу, яку я відчував під час цієї поїздки, але я потрапив у “своєрідний рай” – щось схоже було зі мною під час останнього візиту до Кокедера (Храм моху в Японії) два роки тому. Це черговий доказ могутності матінки-природи і нікчемності людини та її творінь, коли над руїнами старого, мертвого з’являється нове життя. Тут дуже відчуваються ці контрасти. За 30 років, котрі минули після катастрофи, людина все ще тримається осторонь цих місць, а ліси, тварини, рослини відроджуються, процвітають, заповнюють тут все. Звучить трохи пафосно, та я справді це все відчував.”

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відпочинок в Карпатах у чанах – 10 найкращих місць

чорнобиль

чорнобиль

чорнобиль

чорнобиль

чорнобиль

чорнобиль

чорнобиль

чорнобиль

Джерело: uamodna.com