wyu_oGAtbo5_RHoV7QQywpCIa-9XeJiTDV3dtKWbgQmST0eTKEQY4Q8hU-kyT0YMMtY5UBFY-zae-bO51mCyhcbbIcD0I3T_CaWabKh8_N2LLqCHQTvb7gtxREcKP1SFtQsw3NKsw7MVCjht59zqhrE

Вінілова плитка – нове покоління тонких підлогових покриттів на основі ПВХ та кварцового піску. Матеріал можна розглядати як вигідну заміну ламінату та кахлю. Високий рівень вологостійкості дозволяє активно використовувати його не тільки при облаштуванні житлових кімнат та на кухні, а й в ванній кімнаті. Сучасна ПВХ плитка попри те, що є тоншою за кераміку та гнучкою, не буде здуватися від перепадів температури та вологи. За своїми характеристиками матеріал цілковито підходить для вогких приміщень. Крім цього, вінілова підлога відзначається відмінними експлуатаційними властивостями. До них відносяться:

  • Тактильний комфорт. Від вінілу не віє холодом – матеріал швидко набуває температури, яка підтримується у приміщенні.
  • Протидія ковзанню. Можна сміливо наступати на мокру поверхню, не побоюючись падіння.
  • Відсутність швів із затиральною сумішшю. Однорідна гладка поверхня запобігає появі грибка та плісняви, спрощує догляд за підлогою.
  • Ударостійкість. Якщо упустити важкий предмет на керамічну плитку, то, швидше за все, вона трісне. В результаті зіпсується показний вигляд покриття для підлоги. З кварцвінілом таких проблем не виникає.

Перевагою, що заслуговує окремого розгляду, є простота монтажу. З укладанням легких гнучких планок може впоратися навіть людина, яка не має досвіду в ремонті. Плашки легко ріжуться будівельним ножем, складні пристрої для цього не потрібні. Процес вкладання не передбачає використання цементного розчину, що позитивно відображається на швидкості та чистоті роботи: довго чекати висихання цементу й проводити масштабне прибирання по завершенні ремонту у ванній кімнаті не доведеться.

Чи сумісне вінілове покриття з системою підігріву «тепла підлога»?

OkLCRW978FRG3FIlJmfJcdz61iUbhh3vKJ_r0p_UvqSttu1NjCrVEOPTJ_znRpO08lYMteUr916M5XOCznAorVVG35AjkL05kQM0j8KjlyqoUgcvvI6vcPogYGz4cZWVBYQl9qZYZjRVYxefi5hyWCQ

Вінілові ламелі й так приємні на дотик, але у ванній кімнаті, що слабо обігрівається, доречно подбати про додатковий підігрів. Випускаються спеціальні лінійки матеріалу, які можуть встановлюватися з «теплою підлогою». За стійкістю до нагрівання вініл не поступається ламінату та лінолеуму: в середньому він витримує до 27 −28 градусів, конкретні показники вказує виробник в описі продукції. Для ніг це цілком комфортна температура. У разі сильнішого температурного впливу матеріал деформується, тому не варто ризикувати й збільшувати потужність нагріву.

Які дизайнерські можливості надає вкладання вінілової підлоги?

gvY1oysLl2xO8DmRxDYWsno2OV0NLua0ccBiQ78W_aYGPleBOA99uC4YoDsXd6cUI7wnTBRsUoAOliBjfveicRqUxoMvzBQ9q6i9FuLBFhMElBETZQvcdro939X4_gwZ_-Lnt1QeKdNP6dLbSNKK5cA

У таких покриттях практичність успішно поєднується з високими естетичними властивостями. Виробники пропонують споживачам вироби різних фактур та кольорів. Завдяки цьому вінілову підлогу гідно оцінили дизайнери інтер’єрів, а також власники помешкань, які бажають створити стильне та індивідуальне середовище у ванній кімнаті. За допомогою плитки з ПВХ просто втілювати у життя як лаконічні дизайни, так і незвичайні рішення в інтер’єрі. Можна купити вініл, стилізований під камінь, дерево різних порід, декоративний бетон, килимове покриття чи будь-який інший матеріал, зробити підлогу однотонною чи поєднати декілька видів плитки в єдину композицію.

Укладання вінілу можливе не лише на підлогу, а й на стіни. Ламелями з кварцвінілу можна оздобити підлогу й мокрі зони біля ванни та умивальника – у такому разі ділянку стін, яка не зайнята плиткою, фарбують вологостійкою фарбою або обклеюють шпалерами, які не піддаються впливу вологи. Також можна повністю оформити стіни вінілом, для гармонійного вигляду поєднавши кілька відтінків та фактур.